Çukurören Köyü Fotoğraf Gezisi

Çukurören Köyü
Fotoğraf Gezisi

Vizördeki Hayatlar Fotoğraf grubu ile 2019 Eylül ayının ilk hafta sonu, acı biberleri ile meşhur Çukurören Köyü’ne bir fotoğraf gezisine katıldım. 

Yıllardır münferit veya fotoğraf grupları ile fotoğraf gezilerine giderim. Eğer münferit olarak bir yerlere gitmiyorsam, artık abi-kardeş gibi olduğumuz Engin Başa‘nın kurucusu olduğu Vizördeki Hayatlar ile fotoğraf gezilerine gitmeye gayret ediyorum.Fotoğraf gezilerinin amacı; yeni yerler görmek olduğu kadar, ilham alıp kendinizi geliştirebileceğiniz fotoğrafçılar ile de tanışmak olduğundan, Vizördeki Hayatlar grubunun bu kaynaşma, ilham verme ve iyi fotoğraflar çektirme işini iyi kotardığını düşünüyorum. Tabi bunda Engin Başa’nın geziye katılan herkes ile tek tek ilgilenmesinin, elinden gelen her türlü yardımı yapmaya çalışmasının da etkisi çok büyük.

Her yaştan amatör ve profesyonel düzeyde fotoğrafçıların bulunduğu grupta, arkadaşlık ve yardımlaşma üst düzeyde. Böyle olunca da iyi fotoğraf çekmeden geri dönmek neredeyse imkansız gibi.

Çukurören Köyü fotoğraf gezisinde çekilen fotoğrafların bazılarını burada paylaşıyorum. Gezi yazısının tamamını okumak isterseniz, yazının sonundaki linke tıklayabilirsiniz.

Gezi yazısını okumak için fotografblog.comYorum (0)
Yorum yazın
Hepsini oku
 

Yorum

Hide Comments
Geri

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Paylaş